KURUMSAL - Kurucumuzdan Mesaj - Atasehir Fen Bilimleri Kurs Merkezi - Özellere Özel - Atasehir/ISTANBUL

Kurucumuzdan Mesaj

Türkiye sartlarinda tüm ögrencilerimiz gerek okul ders ve sinavlarinda gerekse LGS, TYT ve AYT'de basarili olabilmek için kendilerince çaba göstermekte, yogun bir çalisma programi içerisine girmektedirler.

 

Iste tam bu noktada ögrenciler, bu yogun çalisma programi için birtakim profesyonel desteklere ihtiyaç duymaktadirlar.


Ögrencilerin ve ailelerin sinavlara yönelik  basvurduklari çözüm yolu ise ya kurslar ya da özel derslerdir.

 

Fakat klasik dershanelerde çocuk 20-25 kisilik siniflarda kalabalik içerisinde kayboldugundan, evde özel dersler ise tam manasiyla profesyonel bir kurum mantigi içerisinde yapilmadigindan sorunlar ortaya çikmaktadir.

 

Iste butik dershane ögrencilerin ihtiyaç duydugu destegi, dershanenin ötesindeki imkânlarla saglamaktadir.

 

Butik dershane olarak Atasehir Fen Bilimleri Kurs Merkezi sagladigi ayricaliklar ve uygun guruplarla bire bir egitim sistemi sayesinde klasik dershanelerden ve diger butik dershanelerden ayrilir.

 

Atasehir Fen Bilimleri Kurs Merkezi 'nde her ögrencinin kapasitesi tespit edilip, bireye uygun yöntem ve tekniklerle egitim verilir.

 

Atasehir Fen Bilimleri Kurs Merkezi'nde ögrencilerin kalabalikta kaybolmasina izin vermeden 4-5 kisilik guruplarla veya özel derslerle daha rahat ve etkin ögrenme imkâniyla sinavlara hazirlanmasi saglanmaktadir.

 

Ayrica az kisi olmasi avantajiyla ögretmenler ögrencileri daha iyi tanimakta, onlarin eksiklerini daha iyi fark edebilmekte ve kisiye özgü çözüm üretebilmektedirler.

 

Atasehir Fen Bilimleri Kurs Merkezi'nde ögrencinin ihtiyaçlarina göre her ders için birebir konu anlatimi, soru çözümü ve okul derslerine yönelik çalismalar yapilmaktadir.

 

Özel derslerle ögrenciye pratik çözüm ve teknikler kazandirilir.

 

Ögrencinin gurup derslerinde anlayamadigi konular ona özel anlatim teknikleriyle anlatilmakta ve hafta içi ek derslerle telafi edilmektedir.

 

Bunun yaninda ögrencinin seviyesindeki degisimler düzenli olarak yapilan sinavlarla tespit edilir.

 

Klasik dershanelerde bulabileceginiz tüm özellikler ve sinav destekleri, bunun yaninda birebir özel ilgi ve rehberlik Atasehir Fen Bilimleri Kurs Merkezi'ni diger klasik ve butik deshanelerden ayiran en önemli özelliktir.

 

Kisacasi ögrencilerin ders, sinav ve danismanlik konusunda bulabilecekleri her sey burada mevcuttur.

 

Atasehir'de özel ders almak isteyen veliler kurumsal yapilari tercih etmekte olup, bu konuda güvenle basvuracaklari Atasehir Fen Bilimleri Kurs Merkezi uzman kadrosuyla Atasehir'de özel dersde alternatifsiz olarak hizmet vermektedir.


Bir butik egitim kurumu olarak Atasehir Fen Bilimleri Kurs Merkezi uzman egitim kadrosu ile her bransta, her sinifa ve her seviyede guruba Atasehir'de özel derslerle özel çözüm yöntemleri üretmekte, basarinizi arttirmak ve hedeflerinizi tam on ikiden vurmak için gerekli tüm destegi size sunmaktadir.


Egitim sorunlarini ve çözüm yollarini iyi biliyoruz. Çünkü Atasehir Fen Bilimleri Kurs Merkezi olarak biz her ögrencimizle tek tek ilgileniriz.