Atasehir Fenbilimleri Kurs Merkezi  - www.atasehirfenbilimleri.com Atasehir Fen Bilimleri Kurs Merkezi - Özellere Özel - Atasehir/ISTANBUL

Duyurular

Atasehir Fenbilimleri Kurs Merkezi Atasehir

 

Atasehir Fenbilimleri Kurs Merkezi

Atasehir Fen Bilimleri Kurs Merkezi olarak egitim veren kurumumuz bölgesinde butik dershane, özel ders veren egitim kalitesinde taviz vermeden deneyimli ögretmenlerle ögrencilerin Atasehir Fen Bilimleri LGS hazirlik konusunda bölgesinde en köklü ve kaliteli bir kurum olarak Fen Bilimleri Kurs Merkezi hizmet vermektedir.

Kurumumuzu tercih eden velilerin %100 memnuniyet ve egitim kalitesi herkes tarafindan tasvip edilmistir. 15 yildir egitim hizmeti veren kurumumuz basta kurucumuz ve deneyimli ögretmenlerle hizmet vermektedir. Atasehir LGS ve TYT hazirlik kurslarimiz bu konuda talep görmesinin sebeplerinden biridir.

Ögrencilerimiz LGS ve TYT sinavina hazirlanmak için öncelikle dogru bir egitim kurumu kalmak çok önemli bir olaydir. Çünkü LGS sinavina girecek ögrenci 8 yildir yapmis oldugunuz egitim yatiriminin karsiligini görmek ve çocugunun iyi bir Anadolu/Fen lisesi veya üniversite kazanmasidir. Iste bu yolda ilk adim bölgenizde iyi bir dershane, etüt merkezi ve kurs merkezi seçmenizdir. Peki bunu seçerken nelere dikkat etmek gerekir?

Fen Bilimleri Kurs Merkezimizi örnek göstererek seçiminize yardimci olalim. Öncelikle LGS ve TYT kurslarindan kayit yapmadan önce bölgede kurumun etkinligini, basarilarini, sosyal medya bölümlerini takip etmeniz gerekir. Ayrica eger bir kurs merkezi direkt para ve kayit öncelikli konusmaya basliyorsa yanlis yerdesiniz. Çünkü öncelik kismi size yaptiklari egitim faaliyetleri ve bir önceki yildaki çalismalarindan bahsetmeli, bunlari anlatan ama bir çalismalari yapmayan kurumlari da konusma üslubu ve sitelerinden anlayabilirsiniz. Diger bir husus girdiginiz kurumun giris tabelasinda Milli Egitim Bakanligi onay tabelasi olmasi gerekir. Bu yoksa yine yanlis yerdesiniz demektir. Çünkü böyle bir kurumda kayit yapsaniz da resmi bir geçerliligi yoktur. Kurumu kapattiklarinda ortada kalirsiniz.

Kurs seçiminde çocugunuzun arkadasi oraya gidiyor diye orayi seçmek zorunda degilsiniz. Çünkü ögrenci arkadasinin yaninda olmakla güven duyulan kurumun kriterlerimize uygunsa tabiiki tercih edin.

Atasehir Fenbilimleri Kurs Merkezi

Atasehir Fen Bilimleri Kurs Merkezi olarak LGS ve TYT hazirlik kurslarinda kurumun sinerji ve ortami önemli her seye dikkat eden düzenli, temiz elemanlarin davranislari kaliteli olmalidir.

Atasehir Fen Bilimleri Kurs Merkezi olarak kayit yaparken fiyatlandirmalarimiz uygun ve istikrarli sabittir. Kisiye göre fiyat degisikligi olmamali.

Kayit yaparken korkularimizdan dolayi marka, franchising almis kurumlar güvenli görünse de gerçekte isim hakki satin almak o kurumun her yerde ayni kalitede hizmet verecegi anlamina gelmez.  Herkes marka tercihinde bulunursa yogunluktan yeterince ilgi ve yarar göremezsiniz. Marka isminin hakkini veren kurumlari da ayri tutmak gerekir. Özetle isme degil çocugunuza yararli olacak yer önemlidir.

Ögrenci grup içinde ders almaya daha uygunsa grup kaydi yapilmalidir ancak gruptan verim alamayacaksa özel ders hizmeti almasi daha önemlidir.

Atasehir Fenbilimleri Kurs Merkezi

 

Kayit yaparken dikkat edilecek baska bir durum da LGS ve TYT fiyatlari nedir veya ne olmalidir?

Saygi deger velimiz, bu konu da önemli bir ayrintidir. Çünkü verecegi hizmetle fiyatlandirma noktasi önemli, örnegin size haftada grup kaydinin disinda 4 saat özel derste veriyorum diyen bir kurum ayda 16 saat özel ders almasi demek oluyor ki bu da saati 50 lira dahi olsa ayda 800 lira yapar. 10 ayda 8 bin lira eder. Sadece özel ders ücretinin tutari bu. Demek ki gerçek degil.

Bir diger dikkat edilmesi gereken husus kitlesel ce çok büyük kurumda ögrenciler istedigi kadar etüt alma imkanlari olmaz çünkü tüm siniflari etüte çagirmak ek ders olarak kurum için çok büyük bir yüktür. Günümüzde eger bütçeniz dar ise en az 5-8 bin TL arasi olmasi gerekir. Bundan düsük fiyat aralikli kurumlari Atasehir Fen Bilimleri Kurs Merkezi olarak tavsiye etmiyoruz. Bu fiyat araliginin üstündekiler ise kisi sayisi ve verdikleri hizmete göre artar.

Atasehir Fen Bilimleri Kurs Merkezi olarak kisiye özel egitim vererek Vip egitim, butik dershane olarak 15 yildir egitim kalitemizden taviz vermeden ögrencilerin basariya ulasmasina odaklanmistir. Bizim için velinin istedigi degil ögrenciye uygun grup, özel ders vb yapiyi tespit etmeye çalisiriz.

Son olarak Atasehir Fen Bilimleri Kurs Merkezi olarak amacimiz kayit yapmak degil çocugunuzun istedigi hedefe ulastirmak için gerekli yol ve yöntemleri tespit etmektir.

Atasehir Fenbilimleri Kurs Merkezi

 

Hizmetlerimiz

Atasehir Fen Bilimleri Kurs Merkezi olarak kayit yapmis olan ögrencilerimizi öncelikli olarak bir ön sinav yaparak baslangiç seviyesini tespit etmekteyiz. Bir diger amacimiz ögrencimizi nereden aliyoruz ve nereye götürdügümüzü göstermek istiyoruz.

Atasehir Fen Bilimleri Kurs Merkezi olarak gruplarimiza hafta sonu ve hafta içi dersleri etkin kaynaklarla anlatmaya baslanir. Bu anlatimlarda eksik kalan ögrenci ve gruplar Rehber ögretmen ve egitim danismanlari, egitim koçlari tarafindan tespit edilerek eksiklikleri tamamlanir.

Atasehir Fen Bilimleri Kurs Merkezi olarak egitim koçlugu ve rehberlik bölümü ögrenciye en uygun çalisma programlarini uygular ve denetlerler. Ögrencinin çalismalarindaki eksiklikleri giderilir ve çözemedigi sorularda soru çözüm seanslariyla çözülmektedir.

Atasehir Fen Bilimleri Kurs Merkezi olarak matematik özel ders, fen bilimleri özel ders, sosyal bilgiler özel dersleriyle ögrencinin eksikleri tamamlanir.

Atasehir Fen Bilimleri Kurs Merkezi olarak ögrencinin okul programlarina paralel olarak sinav hazirlik ve okula destek, okula hazirlik takviyeleri verilmektedir.

Atasehir Fenbilimleri Kurs Merkezi

 

Özel Ders

Atasehir Fen Bilimleri Kurs Merkezi olarak bölgenin en iyi kaliteli ögretmenlerinden ögrencinize özel ders hizmeti verilmektedir.

Atasehir Fen Bilimleri Kurs Merkezi özel ders ihtiyacini ve hangi derste ihtiyaci oldugunu iyi tespit etmek gerekir. Ögrencinin yapisi, karakteri hatta gittigi okula göre olmasi gereken özellikleri tarafimizca tespit edilmektedir.

Atasehir Fen Bilimleri Kurs Merkezi LGS Hazirlik Atasehir Fen Bilimleri Kurs Merkezi Matematik özel ders, Atasehir Fen Bilimleri Kurs Merkezi Türkçe özel ders, Atasehir Fen Bilimleri Kurs Merkezi Fen ve Teknoloji özel ders, Atasehir Fen Bilimleri Kurs Merkezi TYT hazirlik, Atasehir Fen Bilimleri Kurs Merkezi Fizik özel ders, Atasehir Fen Bilimleri Kurs Merkezi kimya özel ders, Atasehir Fen Bilimleri Kurs Merkezi geometri özel ders verilmektedir.

Bu özel derslerin faydasi tabii ki etkilidir. Çünkü ögrencinin yapmadigi ve anlamadigi yeri noktasal ögretmeni tarafindan tespit edilir. Ve o kisimla ilgili soru çözümü yapilmaktadir. Kurumda ders almanizi tavsiye ediyoruz. Çünkü ev ortamini ögrenci normal evi gördügünden konsantresi azalmakta, gelen ögretmen için de yorucu ve doküman kisminda eksiklik olmaktadir. Oysa kurumda istedigi dokümani bulabilir. Evde 3 veya 4 ögretmenin gelmesi de sikintili bir durum. Kurumda bu sorun olmaz. Ayrica kurumlar özel ders ögrencisini takip ederken evdeki özel dersi denetlemek çok zordur. Dogru bir ögretmen bulmadiysaniz sürekli düzelecek vs. gibi sözcükleri duyuyor ve zaman kaybi yasarsiniz. Tabii ki bransinda uzman ögretmenler ayri tutulmalidir. Ama onlar da genelde kurumlarla anlasmali olduklarindan eve gitmek istemezler.

Atasehir Fen Bilimleri Kurs Merkezi olarak özel dersleri su sekilde tavsiye ediyoruz. Eger konularin çogunu grupla halletmisse ögrencinin noktasal eksiklerini denemelerde gördükçe özel derslerle tamamlamak gerekir. Bir diger ögrenci ise eksikleri çok olan ögrenci için gerçek basari için grup + özel ders almak zorundasiniz çünkü bu eksigi sadece grup dersi ile tamamlamak çok zordur. Kisacasi hedeflerinize göre bunu ayarlamak gerekir.

Sunu diyebilirsiniz okul, kurs ve özel ders yorucu olmaz mi evet yorucu olur ama okula giden her seyi tam ögreniyor olsaydi kurs ve özel derse gerek kalmazdi. Ama maalesef eksik ögrendikleri ve dikkat etmediklerinden ögrenme tam gerçeklesmesi eksik kalmistir.

Atasehir Fenbilimleri Kurs Merkezi

 

Atasehir Fen Bilimleri Kurs Merkezi olarak ögrenci basari çitasi çok yüksekse noktasal özel ders vererek tamamlayici oluruz.

Rehberlik

Atasehir Fen Bilimleri Kurs Merkezi olarak ögrencilerimize öncelikle dogru bir egitim koçu, sinif danisman ögretmeni atanir ve rehber ögretmeni önce ögrenci ve sinifi tanimaya çalisir. Bu sürede veli toplantilariyla siz degerli velilerimizi Atasehir Fen Bilimleri Kurs Merkezi olarak taniriz. Neden bu önemli çünkü bizim için ögrenci ve velinin hedef ve isteklerini tespit etmek gerekir. Daha sonra ögrencilere baslangiç programlari yapilir. Bu program esnek ve hafif olmali çünkü ögrenci birden yogun bir programa katilmamali asamali bir programin seviyesi artirilmali ve ögrencinin bu programinda yapamadiklari kisimlari ögrenciye göre revize edilmeli ve ögrenciye basari duygusu yasatmalidir. Yavas yavas çalisma aliskanligi kazandirilmalidir. Bu yaksalik 40 gün gibi devam etmeli sonra seviye artirilmaldir.

Atasehir Fen Bilimleri Kurs Merkezi olarak konu kazanim testleri ve deneme sinavlariyla anlasilmayan yerler tespit edilmeli ve önlemler alinmalidir. Bu sirada yakin takip ve desteklerle ögrenci özgüven kazanmalidir.

Atasehir Fen Bilimleri Kurs Merkezi olarak LGS hazirlik kursu bulundugumuz ilçede tavsiye edilen bir kurumdur. Sizlere de bu hizmeti vermekten gurur duyariz. Kurumun LGS basarisi, TYT basarilari ögrencilerimiz tarafindan fark edilmis ve sinavlarinda çok basarili olmuslardir.

Subelerle Fen Bilimleri Egitim

Atasehir Fenbilimleri Kurs Merkezi

 

8 farkli ilçede Atasehir Etüt Merkezi, Atasehir, Atasehir Dershane, Atasehir Özel Ders Merkezi, Atasehir Kurs Merkezi, Atasehir Özel Egitim Kursu, Atasehir, Pendik, Esenyali, Atasehir, Atasehir ve Çengelköy’de bu hizmetleri vermektedir. Kurulusunun egitimdeki 15.yiliyla aktif ve güvenilir basarili bir kurum olarak köklü bir kurulustur. Korona sürecinde kurumumuz online egitim ve uzaktan özel ders, online özel ders hizmeti olarak çok etkin ve basarili bir sinav vermistir. Ayrica Atasehir Fen Bilimleri Kurs Merkezi olarak online deneme sinavlari Özdebir, Töder Türkiye geneli deneme sinavlari ögrencilerimize gerçek sinava hazirlanmaktadir. Ayrica ögrencilerimiz e-satis sistemiyle tavsiye edilen LGS kitaplari, TYT kitaplarini uygun fiyatlarla satisi yapilmaktadir.


Tümünü Gör: